RAVNATELJ
Rogalo, Darko
________________________________________
HRVATSKI JEZIK
1. Bratković, Evita Morana
2. Budimir, Mirjana
3. Mužek, Tamara
4. Penezić, Ljiljana
5. Salajec, Ana
_______________________________________
LIKOVNA KULTURA
Krajančić, Marija
________________________________________
GLAZBENA KULTURA
1. Bosanac, Jana
2. Otmačić, Karla
________________________________________
ENGLESKI JEZIK
1. Konjić, Sanja
2. Perković, Marija;
3. Pešušić, Nevena
4. Šapina, Ana
5. Šarac Lekić, Valentina
6. Veldić Sesar, Ana
7. Volarić, Bruno
________________________________________
MATEMATIKA
1. Fabijanec, Lucija
2. Kupek, Karlo
3. Malić, Martina
4. Šolić, Mirjana
5. Tukač, Ivanka
________________________________________
PRIRODA I BIOLOGIJA
1. Baričević, Lana
2. Stepanić, Barbara
________________________________________
KEMIJA
Hudić, Đurđica
________________________________________
FIZIKA
mr.sc. Ćulibrk, Tanja
________________________________________
POVIJEST
1. Ćorić, Marica
2. Kavelj, Danijel
________________________________________
GEOGRAFIJA
1. Štancl, Tomislav
2. Tomaško Lukša, Monika
________________________________________
TEHNIČKA KULTURA
Buti, Marijana
________________________________________
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA
1. Čuljak, Marinko
2. Mihalj, Ivan, Čopor, Tena (zamjena)
________________________________________
VJERONAUK
________________________________________
INFORMATIKA
1. Blažun Lovasić, Iva
2.Grgec, Snježana
3. Maros, Anđela
4. Petrić, Ivan
5. Šalinger, Martina
_______________________________________
NJEMAČKI JEZIK
1. Pavlić, Marija
2. Šimundić-Mrgan, Ivana
________________________________________
POSEBNA SKUPINA
Petrović, Jelena
________________________________________
RAZREDNA NASTAVA
1. Bilogrević, Sanja; Petravić, Josipa (zamjena)
2. Domjanković, Helena
3. Duilo, Andreja
4. Gršetić, Maja;
5. Jembrek, Mirela
6. Jurić, Nataša
7. Kavan Stanković, Ana
8 . Krpičak, Nevenka
9. Kukina, Danijela
10. Lučić Štancl, Zlata
11. Maslać, Marijana
12. Padovan, Linda
13. Peček, Lucija
14. Pereglin, Nikolina
15. Pinko, Josip
16. Poljančić, Nives
17. Prenner, Vlasta
18. Pršir, Matea
19. Rušnov Vrban, Marija
20. Šimaga, Jadranka
21. Štajduhar, Adrijana
22. Šute, Maja
23. Varzić, Maja
24. Budrović, Ana (produženi boravak)
25. Panić, Marijana (produženi boravak)
26. Pamić, Marija (produženi boravak)
________________________________________
STRUČNE SURADNICE
1. Dumić Petreković, Edita - stručna suradnica-defektolog (zamjena Šikuten, Lucija)
2. Martinić, Zrinka - stručna suradnica-knjižničar
3. Cvitanović, Lucija - stručna suradnica-psiholog;
4. Rožić Bradić, Đurđica - stručna suradnica-pedagog
________________________________________
RAČUNOVODSTVO
1. Slivar, Marica – voditeljica računovodstva
2. Krpičak, Anamarija - računovodstveno-administrativna referentica
________________________________________
TAJNIŠTVO
1. Hrvoje Marović
________________________________________
DOMARI
1. Karlić, Vladimir
2. Horvat, Krunoslav
________________________________________
KUHINJA
_______________________________________
SPREMAČICE
1. Banić, Snežana
2. Devčić, Manda
3. Erić, Marica
4. Hobolić, Jadranka
5. Karlović, Brankica
6. Klenović, Snježana
7. Kocijan, Sanja
8. Peček, Jasna
9. Šegota, Marija
10. Špišić, Marica
________________________________________