Večer matematike
Autor: Snježana Grgec, 13. 12. 2023.

Večer matematike

Projekt Večer matematike u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, održao se u četvrtak, 7. prosinca u 18 h u OŠ Brezovica i PŠ Kupinečki Kraljevec.
U matičnoj školi sudjelovali su prijavljeni učenici iz razrednih odjela; 3.a., 3.b. i 3.c.
U Područnoj školi Kupinečki Kraljevec sudjelovali su prijavljeni učenici iz razrednih odjela;
1.r., 2.r., 3.r., i 4.r.
Večer matematike okupila je prijavljene učenike, roditelje i učitelje naše škole.
Sudjelovanjem u raznim radnim centrima Večeri matematike otkrivala se i zabavna strana matematike te se dogodio spoj zabavnog i edukativnog. Uz raznovrsne zadatke i igre vrijeme je brzo prošlo, a zabave, smijeha i dobrog raspoloženja nije nedostajalo.
Dašak atmosfere prenosimo fotografijama.