TKO SMO MI?

Bok, mi smo Lana, Tea, Dorotea i Nikolina! Odlučile smo napraviti ovaj časopis kako bi svi učenici Osnovne škole Brezovica mogli vidjeti sve novosti koje se dešavaju u našoj školi. Časopis smo počele raditi iz šale, ništa posebno. Ali onda se desilo nešto zbog čega smo jako sretne!!!

Rekle smo učiteljici hrvatskog jezika da imamo časopis i njoj se to jako svidjelo. Dogovorile smo se da će učiteljica, ako joj se svidi, naš časopis staviti  na stranicu Osnovne škole Brezovica!

Ukoliko sada čitate ovo, znači da smo uspjele!!!!!!!!!!!!!

KONCENTRACIJA ZA UČENJE

Mnogim je učenicima teško učiti. Zbog toga smo pripremile nekoliko ideja kako lakše učiti.

1.Ako ti je teško zapamtiti neki tekst, snimi ga na telefon i preslušavaj kao pjesmu dok ti ne uđe u glavu.

2. Makni mobitel, tablet, računalo, laptop i svu tehnologiju od sebe kako ti ne bi privlačili pažnju, a zatim sjedni uz knjigu i počni učiti.

3. Zapamti da učiš zbog sebe, kako bi imala/imao što bolje ocjene i motiviraj se riječima: „Učim zbog sebe kako bih upisala/o školu koju želim!"

To će ti puno pomoći, vjeruj nam.

Školski dnevnik - časopis učenica 5. a razreda